O nás

O nás

Písal sa rok 2016, keď sa zlúčili dve úspešné spoločnosti Best Wines Slovakia, Emozioni a vznikla Best Wines Distribution. Obe mali odlišné skúsenosti s predajom a distribúciou vína. Prvá spomenutá disponovala neobyčajným sortimentom vín a tá druhá vlastnila ohnivý zápal pre predaj. Ako sa neskôr ukázalo, toto spojenie bolo veľmi prínosné. Exkluzívne vína a silná základňa klientov rýchlo naviazala na seba šikovných somelierov, milovníkov vína a obchodníkov. Rozrástli sme sa smerom na východ, kde sme v Košiciach spojili sily s lokálnym distribútorom za vzniku Felix Wines Distribution.

Na západe nás to potiahlo za hranice a usadili sme sa v Prahe, pod novou značkou Best Wines Distribution CZ. Tu sa naša cesta nezastavila a spustili sme predaj cez e-shop a sprístupnili objednávkový systém B2B. Počas 8 rokov sme sa naučili zdieľať trendy z jednotlivých krajín a krajov.

Bez ohľadu na miesto pôsobenia kladieme veľký  dôraz na servis zákazníkom, analýzu a tvorbu vínnych kariet, školenia zamestnancov a motiváciu klientov pracovať s nami.

Naše portfólio skladáme dôkladne pre jednotlivé skupiny klientov, či už sú to Gastro prevádzky, korporátni, privátni, ale aj bežní konzumenti vína. Za ich výber zodpovedá tím kvalifikovaných ľudí, ktorých neprekvapia ani rýchlo sa meniace trendy.

clients-icon

Viac než 200
spokojných Horeca klientov

countries-icon

Vína z 20
krajín sveta

vino-icon

Viac ako 2000
druhov vína

bottles-icon

1 000 000
predaných fliaš ročne

crates-icon

1500 rozvozov ročne